زیره کفش TPU

زیره کفش TPU

زیره کفش TPU

 

زیره کفش TPU که اصطلاحاً ترموپلاستیک یورتانی نامیده می شوند. زیره کفش TPU به عنوان رایجترین نوع زیره در صنعت کفش شناخته می شوند. مواد پایه سازنده ی این زیره ها، پلی یورتان های ترموپلاستیک می باشند. ساختار زنجیر پلیمری این مواد به صورت کوپلیمرهای تصادفی می باشد که از دو بخش سخت (ایزوسیانات) و نرم (پلی ال) تشکیل می یابند. این مواد فرم پیشرفته ی مواد پی یو هستند که دارای استحکام و انعطاف پذیری مناسب و مقاومت بالا در برابر سایش، ترک خوردگی و پارگی هستند، که این خواص در دماهای پایین ( تا oC 20-) نیز به خوبی حفظ می شوند.

علاوه بر اینها، زیره های تی پی یو سبک بوده و دارای مقاومت بسیار خوب در برابر روغن ها و مواد شیمیایی هستند. از دیگر ویژگیهای مهم این زیره ها، مقاومت عالی آنها در برابر لغزش بر روی سطوح ناهموار و لغزنده است. از آنجاییکه نقاط اتکا زنجیرهای پلیمری در تی پی یو به صورت نقاط اتکا فیزیکی می باشند (گره خوردگی)، این مواد قابلیت بازفرآوری و بازیافت دارند و بنابراین، آلودگی زیست محیطی کمتری ایجاد می کنند.

شرکت آرمان آذربایجان فعالیت های خود را در تولید زیره کفش TPU با برند اکیب از سال 1384 در شهر تبریز شروع نموده است. در حال حاضر اکیب با تکیه بر دانش روز، تجربه دیرین و بهره گیری از تکنولوژی های نوین و ماشین آلات پیشرفته تلاش دارد تا کامل ترین و با کیفیت ترین محصولات زیره کفش تی پی یو را در صنعت کفش ارائه نموده تا شاهد شکوفایی صنعت کفش کشور عزیزمان ایران در سایه فعالیت خود باشد.

کارخانه زیره کفش اکیب با بهره گیری از زبده ترین، با تجربه ترین، متخصص ترین و خلاق ترین نیروی انسانی خویش تلاش دارد تا محصولات با کیفیت را به بازار عرضه کند. اکیب نماد تلاش همدلانه و دلسوزانه همکاران خویش است. “اکیب، ردپای زندگی”

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on linkedin
LinkedIn
Share on print
Print
Share on email
Email
تماس با ما
در کمترین فرصت پاسخگوی تماس های شما هستیم
برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد محصولات اکیب می توانید کاتالوگ ما را دانلود کنید

کلیه حقوق این وب سایت نزد شرکت آرمان آذربایجان محفوظ است. | طراحی و پشتیبانی توسط سریرنوین