زیره کفش pu

زیره کفش pu

زیره کفش pu

زیره های کفش پلی اورتانی، که اصطلاحاً زیره کفش pu نامیده می شوند، علاوه بر وزن پایین آن ها، از بافت نرم و منعطفی برخوردا هستند که این ویژگی ها باعث راحتی پا در داخل کفش میشوند.

اساس فرمولاسیون زیره کفش pu بر پایه واکنش پیش پلیمر های ایزوسیاناتی (isocyanate) با یک سیستم پی ال (polyol) استوار می باشد. در این مواد سفتی و استحکام توسط بخش های سخت ایزونسیاناتی تامین می شود، در حالیکه دانسیته ی پایین آن ها از تولید گاز های حاصل از واکنش ایزوسیانات با آب نشات می گیرد. به طور کلی این نوع زیره ها بر پایه ی دو نوع پلی ال، استری و یا اتری، تولید می شوند.

زیره کفش pu بر پایه پلی ال های استری، زیره هایی با وزن کم و مقاومت سایشی بالا می باشند. علاوه بر موارد ذکر شده، زیره های پلی اورتانی بر پایه پلی استر دارای مقاومت بالا در برابر آب هستندکه باعث جلوگیری از سرخوردگی در برابر آب می شود. زیره های پلی یورتانی بر پایه پلی ال عای اتری، دارای خواص مقاومت شیمیایی و حرارتی بهتر بوده و مقداری گران قیمت هستند. همچنین در تولید زیره های کفش ایمنی و کفش های راحتی، مورد استفاده قرار می گیرند. از ویژگی های مهم این نوع زیره ها می توان به سازگاری بالای آن ها با محیط زیست اشاره کرد.

شرکت آرمان آذربایجان فعالیت های خود را در تولید زیره کفش پلی اورتان با برند اکیب از سال 1384 در شهر تبریز شروع نموده است. در حال حاضر اکیب با تکیه بر دانش روز، تجربه دیرین و بهره گیری از تکنولوژی های نوین و ماشین آلات پیشرفته تلاش دارد تا کامل ترین و با کیفیت ترین محصولات زیره کفش پلی اورتان را در صنعت کفش ارائه نموده تا شاهد شکوفایی صنعت کفش کشور عزیزمان ایران در سایه فعالیت خود باشد.

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on linkedin
LinkedIn
Share on print
Print
Share on email
Email
تماس با ما
در کمترین فرصت پاسخگوی تماس های شما هستیم
برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد محصولات اکیب می توانید کاتالوگ ما را دانلود کنید

کلیه حقوق این وب سایت نزد شرکت آرمان آذربایجان محفوظ است. | طراحی و پشتیبانی توسط سریرنوین