زیره کفش نئولایت

زیره کفش نئولایت

زیره کفش نئولایت

نئولایت یک لاستیک سنتزی و براقی است که در رنگ ها و طرح های مختلفی در تولید زیره کفش، کفی زیره و پاشنه مورد استفاده قرار می گیرد. زیره کفش نئولایت جایگزین مناسبی برای زیره های چرمی است و برای افرادی که نسبت به مسائل زیست محیطی حساس هستند، می تواند انتخابی مناسبی باشد. زیره نئولایت دارای وزن بالایی نسبت به زیره های دیگر هستند و انعطاف پذیری ضعیفی دارند اما ویژگی عایق حرارتی بودن این زیره ها سبب استفاده راحت آنها در فصل تابستان می شود.

شرکت آرمان آذربایجان فعالیت های خود را در تولید زیره کفش نئولایت با برند اکیب از سال 1384 در شهر تبریز شروع نموده است. در حال حاضر اکیب با تکیه بر دانش روز، تجربه دیرین و بهره گیری از تکنولوژی های نوین و ماشین آلات پیشرفته تلاش دارد تا کامل ترین و با کیفیت ترین محصولات زیره کفش تی پی یو را در صنعت کفش ارائه نموده تا شاهد شکوفایی صنعت کفش کشور عزیزمان ایران در سایه فعالیت خود باشد.

کارخانه زیره کفش اکیب با بهره گیری از زبده ترین، با تجربه ترین، متخصص ترین و خلاق ترین نیروی انسانی خویش تلاش دارد تا محصولات با کیفیت را به بازار عرضه کند. اکیب نماد تلاش همدلانه و دلسوزانه همکاران خویش است. “اکیب، ردپای زندگی”

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on linkedin
LinkedIn
Share on print
Print
Share on email
Email
تماس با ما
در کمترین فرصت پاسخگوی تماس های شما هستیم
برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد محصولات اکیب می توانید کاتالوگ ما را دانلود کنید

کلیه حقوق این وب سایت نزد شرکت آرمان آذربایجان محفوظ است. | طراحی و پشتیبانی توسط سریرنوین